+48 531 422 432
Wojska Polskiego 16
Goleniów, 72-100
Naszym założeniem było stworzenie miejsca na mapie województwa zachodniopomorskiego a szczególnie naszego rodzinnego miasta Goleniów miejsca do którego ludzie będą z chęcią wracali ,pragnęliśmy stworzyć miejsce o atmosferze niezobowiązującej lokal w którym my będziemy się czuć dobrze. Mieliśmy w planie stworzyć mapę kulinarną.
Hasło przewodnie naszej firmy jest „Z pasją i smakiem”

Bobas & Bar

Moja Przygoda z gastronomią rozpoczęła się w 2010 roku. Pracowałem w wielu miejscach ale w każdym z nich nie odpowiadały mi pewne rzeczy . Próbowałem znaleźć inspiracje pracy która będzie mi sprawiała przyjemność .Jedna z moich pasji było gotowanie i przełamywanie smaków. Któregoś pięknego dnia siedziałem z rodzicami i rozmawiałem o biznesie w którym mógłbym się odnaleźć i w tym momencie dostałem olśnienia i stwierdziłem ze chciałbym zaistnieć w kategorii street food.

Kupiłem pierwszą swoją przyczepę i wprowadziłem do niej menu które na tamtą chwile mnie inspirowało pierwszą imprezą która była obstawiona przeze mnie, cieszyła się bardzo dużym powodzeniem na nasze produkty. Ludzie którzy odwiedzali B&B byli zachwyceni jakością i smakiem. Kolejne imprezy nasuwały kolejne myśli.

Pewnego razu postanowiłem żeby postawić cos stacjonarnie. Nasza firma funkcjonuje do dziś.

Rozwijamy się coraz lepiej i coraz szybciej mamy wiele zwolenników i ludzi którzy nasza jakość i nasze perfekcyjne wykonanie i pasje cenią oraz bardzo szanują. Dzięki temu firma rośnie w siłę.

Nasza receptura

Od rozpoczęcia myśli które naprowadzały nas na wizje naszej firmy sprowadziły nas na punkt początkowy czyli stworzenie zaplecza produkcyjnego w którym tworzymy sztukę kulinarną.

Począwszy od tworzenia naszego własnego flagowego farszu pieczarkowego po dobór mięsa najwyższej jakości które pozyskujemy z hodowli krów rasy „herford” z jedynej hodowli w Polsce która sezonuje wołowinę, po sosy własnej produkcji o nieziemskich smakach  do naszych niesamowitych świeżych surówek. Wszystko to robimy z najlepszych produktów które sami konsumujemy i jesteśmy zachwyceni.

Nasza tajemnica tkwi w codziennym doborze świeżych wysokiej klasy warzyw z polskich sadowników, kompozycja naszych potraw oraz dobru proporcji do podawanych przez nas potraw.

0

Ilość dań

0

Gości codziennie

0

Lata Doświadczenia